Dr William Bates – widzisz umysłem! Nowy naukowy paradygmat, część III

pobrane

Poznanie naukowe jest wyzwoleniem i daje niewyobrażalne korzyści. Wykorzystaj je do tego, by zająć się poprawą swojego wzroku. Metoda Dr. William’a Bates’a to alternatywa dla noszenia okularów.

Opisujemy na tej stronie wiedzę, która – jeśli tylko na to przyzwolisz – pomoże Ci wyjść poza myślowy schemat jaki bezwolnie przyjąłeś i zaakceptowałeś jako własny. Dotyczy on wszystkich aspektów i wymiarów Twojej egzystencji: rodziny, pracy, związków, wierzeń, zdrowia, poglądów, hobby, pragnień itd.  Ten schemat cię ogranicza, dlatego musisz poddać go rzetelnej i krytycznej analizie, a następnie zdecydować, czy dalej chcesz podtrzymywać go w swoim umyśle. Od Twojej otwartości i determinacji zależy efekt Twych działań. Tylko tak nowy naukowy paradygmat może zostać przyjęty w powszechnej świadomości ludzi!

Zdaj sobie sprawę z tego, że Twoja wiedza naukowa pełni w Twoim życiu równie istotną rolę jak każdy inny element codzienności, nawet jeśli nie zajmujesz się zawodowo fizyką, chemią, biologią, czy astronomią. Jesteś tym, co myślisz i jesteś całością! Nie możesz po prostu powtarzać tego, co powiedział uczony, nauczyciel, lekarz, dziennikarz, autor tej, lub innej strony, bo wtedy im oddajesz odpowiedzialność za siebie i jakość swojego życia. Lepiej już uczciwie powiedzieć: „Nie wiem”, a potem rzetelnie szukać odpowiedzi. Wtedy nie potrzebujesz ekspertów, lecz co najwyżej przewodników.

Poznanie naukowe jest wyzwoleniem i daje niewyobrażalne korzyści! Wykorzystaj je do tego, by poprawić swoje zdrowie.

Wiedza kosmiczna ma JEDNO Źródło i jest dostępna dla każdego. Jest jednocześnie duchowa, naukowa i praktyczna. Jedność, spójność, równowaga, harmonia, nieograniczoność, witalność, radość, spokój, zdrowie, piękno to własności, które pozwalają odróżnić ją od nie-wiedzy, czyli zbioru informacji jakie docierają jedynie ze świata zmysłowego. Jeśli szukasz jej poza sobą, odnajdziesz ją w starożytnych naukach, świętych pismach, mistycznych przekazach, w dziełach sztuki, poezji, czasami również w książkach naukowych, paranaukowych, czy poradnikach. Wszystko zależy od tego w jakim stopniu ich autorzy zostali natchnieni przez Uniwersalny Umysł i na swój sposób zinterpretowali kosmiczną wiedzę. Rozpoznanie tej wiedzy dokonuje się wewnętrznie dzięki Światłu, które nosisz w sobie.

Dr William Bates był niewątpliwie jednym z uduchowionych uczonych, ponieważ w swojej pracy wyszedł poza iluzję materii i cielesności. Był genialnym lekarzem okulistą, który na podstawie wieloletniej praktyki i kliku tysięcy wyleczonych przypadków opracował własne metody skutecznego leczenia najpopularniejszych wad i schorzeń narządu wzroku. Jego książka: „Naturalne leczenie wzroku bez okularów” nie tylko przekazuje wiedzę o tym w jaki sposób tak naprawdę widzimy, jakie są przyczyny chorób oczu i jak trwale je leczyć, ale również jak prawidłowo używać oczu, by nigdy nie cierpieć z powodu krótkowzroczności, dalekowzroczności, starczowzroczności, światłowstrętu, jaskry, czy zaćmy.

Przesłanie książki Dr. William’a Bates’a jest proste i równocześnie nie akceptowalne przez konwencjonalną medycynę. Jej autor wyznacza nowy medyczny paradygmat. Tworzy teorię i praktykę lekarską dla lekarza Zachodu, która jest zbieżna z medycyną Wschodu i mistyczną wiedzą wielkich mędrców. Przedstawia holistyczne podejście do zagadnienia widzenia i dostarcza łatwych do opanowania technik w myśl zasady „zapobiegaj, zamiast leczyć”. O ich skuteczności w leczeniu oraz udoskonalaniu widzenia Czytelnik musi się przekonać sam, szczególnie gdy usłyszy od swojego okulisty podobnie brzmiący wyrok: „Trzeba nosić okulary.” lub „Wzrok będzie się dalej pogarszał.”

Z całą stanowczością mówimy, że jest alternatywa dla współczesnej medycyny! Wymaga to zmiany powszechnego sposobu myślenia o zdrowiu i chorobie.

Odwaga, bezkompromisowość i determinacja powinna cechować każdego praktykującego nowe podejście, tak samo jak autora „Naturalnego leczenia wzroku bez okularów”, który z powodzeniem wdrażał swoje metody w szkołach. Warto wspomnieć, że jednym z wyleczonych technikami Batesa przypadków był pisarz Aldous Huxley, który po własnych doświadczeniach prawie całkowitej utraty wzroku i szybkiego powrotu do zdrowia, napisał książkę: „Sztuka widzenia”. Niech będzie to doskonałym świadectwem dla wątpiących i cierpiących, żeby sami w podobny sposób mogli poprawić swoje zdrowie i komfort życia, stając się w ten sposób ziarnem nowej wiedzy, która ostatecznie przemieni ludzkość w Erze Transmutacji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s