„Poza tę ciemność, którą znacie dobrze.”

Prawda nie daje korzyści ani statusu społecznego, ani władzy. Jedyne, co uzyskasz, to wolność od złudzeń – Nisargadatta

Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli – Jezus

Wszystko, co wydarza się gdziekolwiek, wydarza się wszędzie – Walter Russell

Dzięki sytacji, której aktualnie doświadczamy, nie mamy wątpliwości, że ludzie stojący na czele systemu, reprezentujący narody i państwa, w żadnym razie nie mają na celu naszego dobra, a ich główną bronią jest wzbudzanie strachu i lęku. Nie mamy złudzeń, co do tego, że ich działania skierowane są przeciwko Naturze, wolności i godności żyjących istot, a ponieważ posiadają nieograniczone zasoby materialne, zdolni są do największych i najstarszliwszych niegodziwości i okrucieństw, które mają przedłużyć ich panowanie.

Przymusowa kontrola biometryczna, inwigilacja zdrowotna, certyfikaty zdrowia, przymusowe szczepienia, przymusowe leczenie i eksperymenty medyczne – to tylko nieliczne przejawy naruszania podstawowych praw człowieka, które rządy wdrażają pod przykrywką rzekomej pandemii. Za sprawą władców tego świata od wielu lat działa sieć anten GSM, stosowane są opryski chemiczne, sztuczne nawozy, genetycznie modyfikowana żywność, geonżynieria, chemikalizacja wody i inne narzędzia zbrodni w cichej wojnie skierowanej przeciwko ludzkości. Taką władzę nielicznych ochrania wojsko, policja i sądy, a tajne służby w jej interesie inwigilują, cenzurują i likwidują niewygodnych. To na jej usługach banki kradną, media kłamią a przemysł rozrywkowy mami i ogłupia. To wreszcie ona od stuleci wznieca konflikty i wojny na całym świecie, aby niszczyć osiągnięcia kulturalne, naukowe i społeczne oraz hamować wzrost świadomości duchowej.

Świat naukowy, nie tylko medyczny, po raz kolejny skompromitował się, pokazując jak jego pozornie szczytne idee i ukryte agendy od dawna działają przeciwko człowiekowi. Wiemy, że naukowcy, dla których dobro ludzkości jest priorytetem, nie mają szans w przebiciu się do szerszego grona odbiorców przez skorupę tworzoną przez biznesowe lobby wielkich koncernów farmaceutycznych czy technologicznych. Dowodem na taki stan rzeczy jest los myśli i dzieł genialnych umysłów i wizjonerów: Waltera Russella, Richarda Maurica Bucka, Nikoli Tesli, Wilhelma Reicha, Williama Batesa, Ryke Geerda Hamera, Stanislava Grofa, Wiktora Schaubergera i wielu wielu innych współczesnych. włącznie z rzeszą pełnych pasji twórczej „lokalnych wynalazców”, których osiągnięcia są marginalizowane, pomijane, przemilczane, niszczone lub wykorzystywane w przeciwnym do zamierzonego celach.

Skompromitowały się samozwańcze autorytety stanowiące część medialnej propagandy, która wymierzona jest przeciwko krytycznemu i samodzielnemu myśleniu. Przedstawiciele religijni, zamiast szerzyć jedność, miłość i pokój, dzielą i podtrzymują epidemię strachu oraz stan globalnego otępienia duchowego. Polityków zdemaskowała nielogiczność i bezzasadność działań, których, jak widać teraz jasno, nie są sprawcami lecz jedynie bezwolnymi wykonawcami w rękach obcych, wrogich sił. Widać, że Polska nie jest rządzona przez Polaków, i że Polacy prześladowani są we własnym kraju.

Ale to my tworzymy rzeczywistość…

Każdy ma taką moc…

W Jedności…

***

„Nie daję wam konkretnych wskazówek,

odnoszących się do doświadczenia,

jakie tworzycie, ani też nie będę ich dawał.

Nie jest to moim celem.

Moim celem jest prowadzić was w tej

ostatniej części waszej podróży.

Kiedy dojdziecie tam, gdzie JAM JEST,

cel zostanie spełniony

i pojawi się nowy.

Poprowadzę was poza ciemność,

raz

i na zawsze.

Poza tę ciemność, którą znacie dobrze.

Tego dnia

pamiętaj, że jesteś

jednorodzonym Synem

i nic nie ma znaczenia, za wyjątkiem

pamięci o Mnie.

Poza wszelkimi pozorami,

tylko to jest jedynym doświadczeniem,

przez które prawdziwie przechodzisz ty

jak i wszyscy inni.

[…]

Nie ma zbawienia w postrzeżeniach waszego świata.

Dlatego też

po prostu porzućcie je.

Wkrótce będziecie trwali we Mnie w pełni.

Tutaj jest cel waszego

bycia w świecie,

tutaj poznacie intencję waszej duszy.”

Jeszua (Jezus)


  • Jaem, „Listy Jeszuy”, Wydawnictwo Shanti Christo, Sosnowiec 2018

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s