Nassim Haramein, Marko Rodin, Randy Powell – mechanika wirowa i jej praktyczne zastosowanie

Szukamy potwierdzenia słuszności Russeliańskiej Nauki w fizyce i przechodzimy do bardzo praktycznego zastosowania wiedzy o polaryzacji:

Nassim Haramein jest współczesnym fizykiem. W swoim wykładzie pt „Przekroczyć horyzont zdarzeń” w prostoty sposób przedstawia swoją koncepcję budowy materii. Opisuje atom składający się w 99,999..% z pustej przestrzeni, w którego centrum znajduje się czarna dziura – miejsce narodzin i śmierci całej widzialnej rzeczywistości – pulsująca osobliwość – środek wiru – centrum torusa istniejące poza czasem i przestrzenią. Według Harameina życie rodzi się w tym osobliwym bezpostaciowym punkcie i rozwija się z niego zgodnie z zasadami świętej geometrii – rośnie tak, jak pokazuje drzewo życia.

Działaniem wiru zajmuje się mechanika wirowa (vortex based mechanics) opisana przez Marko Rodina. Marko Rodin tłumaczy za pomocą diagramów to, w jaki sposób energia samoistnie wchodzi i wychodzi z centrum wirującego torusa. Jego myśl rozwija Randy Powell, który korzystając z z liczbowych własności enneagramu  (vortex based mathematics) pokazuje dwu i trójwymiarowy pulsujący, samo tworzący się charakter wirującej osobliwości. Praktycznym zastosowaniem mechaniki wirowej jest niewyczerpane źródło energii w postaci odpowiednio nawiniętej cewki elektrycznej.

Koncepcje Nassima Harameina, Marko Rodina, Randiego Powella w oczywisty sposób nawiązują do nauk Waltera Russella, czy jak w przypadku wykorzystania enneagramu do Georgija Gurdżijewa. Russelliańska Nauka mówi, że we wszechświecie istnieją tylko dwie ekspresje siły: grawitacji i promieniowania – dwa warunki ciśnieniowe, które tworzą całą materię – oba wyłaniają się z jednego punktu i do niego powracają, a wtedy materia przestaje istnieć. Cała materia jest tylko dwukierunkowym spiralnym ruchem pomiędzy tymi dwoma stanami – ruchem wirowym – dośrodkowym w kierunku centrum grawitacji i odśrodkowym w kierunku centrum promieniowania.

„Elektryczność jest jedyną siłą jakiej Bóg używa do tworzenia wszechświata. „Narzędziami”, które wykorzystuje On w kreowaniu Swego wszechświata materii i ruchu są dwie pary przeciwnych spiralnych wirów. Jedna z tych przeciwnych par spotyka się na wierzchołkach amplitud fali, aby uformować kule materii, a druga, przeciwna para, w podstawach stożków na osiach fali, aby opróżnić materię i ruch.”

Czarną dziurą nazywa Russell centrum promieniowania, przeciwny biegun każdego atomu, gwiazdy lub galaktyki, miejsce opróżnienia się materii. Oba bieguny grawitacji i promieniowania stanowią wyłącznie ruchome przedłużenia punktu ekspresji – Jednego Źródła. Tym Źródłem jest Magnetyczne Światło Boga:

„Magnetyczne nieruchome Światło Boga stanowi punkt podparcia wszechświata. Elektryczność to dwukierunkowa dźwignia wyprowadzona z tego punktu, aby nadać sercu wszechświata puls, który naśladuje sekwencje życia i śmierci.”

Wirem jest wszystko co istnieje, ponieważ nic nie ma trwałego bytu, a stanowi jedynie ruch do wewnątrz i na zewnątrz, ruch który sam się napędza i trwa wiecznie pomiędzy dwoma biegunami.Jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce? Kluczem jest polaryzacja, ponieważ zamiast używać energii bieguna promieniowania jak to aktualnie robimy, można magazynować energię grawitacji:

„Natura jest zakrzywiona – i jest promienista. Ten zakrzywiony i promienisty wszechświat zbudowany jest z kulistych transformatorów magazynujących grawitację, którą człowiek marnotrawi w upokarzający dla siebie sposób.Odbiorcy energii muszą zdać sobie sprawę z tego, że ani grawitacja ani tak zwana „siła elektromagnetyczna” nie występują w Naturze. Obie te ekspresje siły są produktami Natury i człowiek może je uzyskać równie łatwo jak ona, ponieważ dysponuje takimi samymi narzędziami. Tymi narzędziami są prąd elektryczny z wypadkową podwójnej polaryzacji oraz krzywizna obu polaryzacji. To wszystko, co jest potrzebne oprócz paliwa koniecznego do tego, żeby popłynął prąd elektryczny.”

Walter Russell – „Nowa koncepcja wszechświata”

(tłumaczenie: walterrussellpl)

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s