Fałszywość teorii ewolucji

Walter Russell mówi: „Jedynym celem człowieka na Ziemi jest wyrazić swego Stwórcę. Nie ma on innego celu”. Każda żywa istota jest realizacją boskiej wiedzy poprzez boskie myślenie. Dzięki myśleniu każda idea otrzymuje materialną formę, która podlega prawu Natury, by zrealizować ten sam cel. Tym prawem nie jest prawo doboru naturalnego lecz prawo równowagi.

Teoria ewolucji jest błędna. Jest tylko teorią, a więc pewną interpretacją widzialnych zjawisk, w dodatku bardzo niekompletną i niespójną. Rozwój nie jest walką o przetrwanie, w której zwyciężają najsilniejsi. To bzdura uzasadniająca działania drapieżników, którzy twierdzą, że mają władzę nad innymi. Na każdym szczeblu rozwoju istot żywych są drapieżcy. Życie żywi się życiem i jedne osobniki zabijają inne. Drapieżnicy żyją dopóty, dopóki są częścią równowagi wszechświata. Ale zabijanie to nie jest rozwój, to jedynie zjawisko, skutek, taniec materialnej rzeczywistości.

Zgodnie z tym co mówi Russell, Stwórca wyposaża żywe organizmy w takie zdolności, które pozwalają im zrealizować ich pragnienia. Jeśli pragnieniem pająka jest zdobycie pożywienia, to przez setki tysięcy pokoleń będzie on udoskonalał sposób w jaki tka on swoją sieć. Dzisiejszy pająk wykonuje sieć instynktownie, nie myśli. Prawdziwa ewolucja związana jest ze zdolnością myślenia, gdyż tylko tak cokolwiek jest tworzone. A ponieważ tylko Stwórca – Jeden Umysł – Uniwersalne Jedno – myśli, ewolucja oznacza dążenie do zespolenia się z Nim.

Ewolucja to rozwój świadomości. Rozwój świadomości, to odkrywanie iluzji materii. To docieranie do własnej istoty, która pragnie siebie poznać. Wszechświat patrzy na siebie Twoimi oczami. Rozumiejąc działanie prawa równowagi – prawa miłości – zaczynasz działać zgodnie z wszechświatem i docierać do sedna rzeczy, które jest poza nią. Ten, kto daje, otrzymuje. Ten, kto zabiera, traci. Myśląc, zaczynasz tworzyć, gdy tworzysz, dajesz, a dając poszerzasz się i rozwijasz.

Czy uważasz, że gromadząc dobra materialne, czy władzę, nie umrzesz? Nieśmiertelnymi stają się tylko ci, którzy sprawili, że inni odkryli nieśmiertelność w sobie. Prawdziwi geniusze żyją wiecznie bo podarowali siebie i swą twórczość światu. Dzięki nim świat stał się lepszym miejscem, a ludzie wspięli się na wyższy szczebel świadomości. Ty także możesz taki być, i jesteś za każdym razem, gdy wyrażasz swojego Stwórcę.

Teoria ewolucji to kłamstwo. Dobór naturalny to kłamstwo. Jest tylko miłość, która tworzy, życie które się pomnaża, myślenie, które się wyraża. Każdy płatek śniegu jest inny, każda fala, liść, źdźbło trawy, ludzka twarz. W całej historii ludzkości nie było dwóch takich samych twarzy. A jednocześnie wszyscy ludzie są odbiciem jednego człowieka. Dlatego jesteś tak ważny, tak samo ważny jak wszyscy inni. Wyrażasz jedność Stwórcy w różnorodności, którą on stwarza.

Spójrz na Naturę, na dowolną żywą istotę, która rodzi się ze swego nasienia. Idea całego drzewa zawarta jest w nasionie, lecz próżno jej tam szukać nawet za pomocą najlepszego mikroskopu. Idea jest niematerialna i istnieje wyłącznie w Umyśle. Twoje ciało tak samo wyraża wyłącznie ideę ciała człowieka, lecz jego źródłem jest niematerialny punkt zero, z którego życie nieustannie powstaje i do którego powraca. Tym punktem jest Twoja – Jedna Świadomość – Jeden Umysł – Uniwersalne Jedno.

Teoria ewolucji to fałsz. Ewolucja świadomości to fakt.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s