Wiedza, Sztuka, Nauka

Prawdziwa wiedza nie pochodzi ze zmysłów, odkrywa się ją na drodze medytacji lub w nagłym olśnieniu. Jedynie mistycy tacy jak Jezus, Budda i Konfucjusz mieli pełnię wiedzy, Jej źródłem jest Jeden Umysł, który jest wieczny i nieruchomy, dlatego prawdziwa wiedza pozostaje niezmienna i zawsze dostępna. Kiedy opada zasłona materialnej iluzji ukazuje się harmonia i jedność wszystkiego we Wszechświecie. To jest prawdziwa wiedza.

W nagłym błysku świadomości, zwanym natchnieniem, twórcy sztuki poznają prawdziwą wiedzę. Michał Anioł, Leonardo da Vinci, Mozart, Goethe i inni stali się nieśmiertelni, ponieważ dzięki ich dziełom inni ludzie odkryli własną nieśmiertelność. Prawdziwa sztuka bierze się z poznania tajemnicy istnienia. Prawdziwa sztuka oddaje piękno Wszechświata i rytm w jakim wszystko się w nim porusza, chociaż każdy ruch jest złudzeniem. Prawdziwa sztuka prowadzi do poznania wiedzy.

Współczesna nauka to tylko zbiór informacji, nie wiedza. Nauki ścisłe nie wskazują na przyczynę zjawisk, lecz mówią o skutkach, które są iluzją poruszającej się materii. Walter Russell poznał falową naturę Wszechświata oraz prawa nim rządzące. Opisał to w swoich książkach, prezentował publicznie i demonstrował w doświadczeniach. Nadszedł czas, żeby nauka wykorzystała przekazaną przez niego pełnię wiedzy i otworzyła wreszcie bramę prowadzącą ludzkość w Erę Transmutacji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s