„Przesłanie Boskiej Iliady” w przygotowaniu

Wydawnictwo Horyzont Idei przygotowuje do wydania kolejną pozycję autorstwa Waltera Russella. Będzie to pierwszy tom „Przesłania Boskiej Iliady” (Message of Divine Iliad) składający się z trzech części:

  • Część I to sześć rozdziałów Boskiej Iliady – przesłania od Boga otrzymanego przez Russella podczas trwającej 39 dni i nocy iluminacji.
  • Część II to dziesięć wykładów Russella, które wygłosił dla studentów swojego uniwersytetu, omawiających treść przesłania Boskiej Iliady.
  • Cześć III to pytania i odpowiedzi podczas rozmów Russella ze swoimi studentami.

Książki możemy się spodziewać w sprzedaży w tym roku. Jeszcze przed oficjalną publikacją będziemy zamieszczać na stronie kolejne fragmenty oraz nagrania audio. Mamy nadzieję, że tym razem wydawnictwo szybciej zrealizuje projekt. Czekamy z niecierpliwością!

Jedna myśl na temat “„Przesłanie Boskiej Iliady” w przygotowaniu

  1. Witam .Odkąd trafiłam na książeczkę Glenna Clarka o Walterze Russellu „Człowiek, który poznał tajemnice wszechświata” zaczęłam szukać czegoś więcej o jego życiu i wiedzy.Niestety mój poziom j.angielskiego nie pozwolił mi dokładnie zrozumieć przekazu wiec tym bardziej ucieszyłam sie na wieść o polskim wydaniu jego publikacji.Pozdrawiam i czekam na kolejne audio.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s