Kilka słów o „Przesłaniu Boskiej Iliady”

message

„Boska Iliada nie może być opublikowana w całości, ponieważ nowy sposób myślenia jaki prezentuje, wymaga aby umysł ludzki krok po kroku przygotował się na przyjęcie kosmicznej wiedzy. Nie powinna jak na razie się ukazać, gdyż nie nastąpiły jeszcze zapowiadane na nowy cykl w historii ludzkości wydarzenia i odkrycia naukowe.

Geniusz jest nieodłączną częścią każdego człowieka. Sama tylko kosmiczna wiedza daje świadomość tego geniuszu, który można wykorzystać we własnym życiu. Każdy może stać się tym kim chce. Jeśli tylko pojmiesz swoją łączność z Bogiem i wszechświatem, który On stworzył, będziesz zdolny osiągnąć wszystko, czego zapragniesz. Celem przesłania zawartego w Boskiej Iliadzie jest to, żebyś mógł osiągnąć tę kosmiczną wiedzę.”

Walter Russell – wprowadzenie do Boskiej Iliady

Message of Divine Iliad (Przesłanie Boskiej Iliady) to książka podzielona na dwie części. Pierwszą z nich jest Boska Iliada, która stanowi zapis słów Stwórcy, przelanych na papier przez Walter Russella w stanie natchnienia. W drugiej części znajdują się wykłady objaśniające treść tych słów i odpowiedzi na pytania, których autor udzielił swoim studentom.

Boskie słowa skierowane są do człowieka. Ich celem jest uświadomienie mu jego prawdziwej natury. Zrozumienie tych słów równoznaczne jest osiągnięciem stanu Jedności z Bogiem. Są drogowskazem na drodze do duchowego odrodzenia i zawierają pełnię wiedzy o wszechświecie i prawach nim rządzących.

Prawda, piękno, miłość, zdrowie, radość, spokój, równowaga, harmonia – to ludzkie słowa, którymi Bóg przemawia do człowieka w Boskiej Iliadzie. Jak każde słowa, są niedoskonałe. Za ich pomocą Ojciec wskazuje to, co wykracza daleko poza ludzkie pojmowanie.

Bóg przesyłał nam wiadomości wielokrotnie poprzez mistyków i artystów w ciągu całej historii ludzkości. Trudno w zgiełku usłyszeć Jego cichy głos, dzięki któremu człowiek dokonuje postępów na drodze w rozwoju świadomości. Tym razem przemówił do człowieka XX wieku poprzez Waltera Russella w Boskiej Iliadzie.

2 myśli na temat “Kilka słów o „Przesłaniu Boskiej Iliady”

  1. To jest strona, do której docierałam przez moich ostatnich czterdzieści lat. Całą noc medytowałam z kosmiczną świadomością i rankiem natknęłam się na tę stronę. Cieszę się, że będę mogła dalej poszerzać moją świadomość, jeszcze nie kosmiczną, ale Boże daj!!! Urszula Dubielska

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s